Чому в Decathlon завжди справедливі ціни?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 23.2.2021
Decathlon Украина

У Декатлон ми часто чуємо, що у нас низькі ціни. Настільки низькі, що виникає питання: чи не занадто дешево? Але ж ні! У Декатлон ціни справедливі. Що це означає?

Ми підготували відео, де пояснили клієнтам, чому у Декатлон справедливі ціни.

В першу чергу, для виробництва товарів нам потрібно сировину. Але це не все. Зрозуміло, нам потрібна робоча сила. Поки, скажете Ви, нічого особливого. Але річ у тім, що в Декатлон ми працюємо з надійними і етичними постачальниками. Всі вони перевірені роками. Ми виробляємо однакові товари для десятків країн! Тим самим, ми можемо збільшувати кількість, знижуючи витрати.
Але це не все. Ідея в тому, щоб якомога ретельніше вибирати сировину і технології. Так виходять якісні товари. А ціна – нижче!

Є ще дослідження, розробка і розвиток наших товарів. Насправді товари які продаються в Декатлон, створені нами:

➡ вони нами намальовані,
➡ вони нами розроблені,
➡ вони нами протестовані.
➡ Це робимо ми!

В Декатлон є відділ досліджень і розробок, там створюють спортивні товари. При цьому, наші інженери не сидять поодинці, вони працюють в команді. Вони об’єднують свій досвід і знання, щоб ще більше знизити витрати.

Наступний етап – наші товари повинні потрапити з заводів в магазини. Логістика, транспортування, зберігання, оптимізація! У Декатлон є своя логістична мережа. Таким чином, ми продовжуємо скорочувати витрати, при цьому намагаючись не шкодити навколишньому середовищу. ♻
Інакше кажучи, ми контролюємо весь ланцюжок від А до Я.
Ми також контролюємо мережу магазинів. Ніяких посередників! Взагалі немає посередників!

Магазинам потрібно оплачувати: воду, електрику і систему безпеки. І врешті-решт нас: Ваших експертів! Ми у Вашому розпорядженні на всі 100%.
Коротко кажучи, ми робимо все можливе, щоб оптимізувати роботу магазинів і створити для вас найкращі умови.

Ах, так! Залишився ще один невеликий пункт: реклама! Знаєте, ми в Декатлон дуже мало займаємося рекламою. Настільки мало, що можемо її прибрати.

☛ Загалом: що треба запам’ятати? ☚

Ми самі :

  • розробляємо,
  • виробляємо і
  • продаємо наші власні товари.

А реклама і маркетинг на мінімум!

Часто вважають, що низька ціна – це показник поганої якості. Але в Декатлон ціни не низькі, вони справедливі! Тому що ми дбаємо про якість, не завищуючи ціни.

Але найкраще: це піти і спробувати і ви переконаєтеся в тому, що якісні товари можуть бути доступними. Чекаємо вас в наших магазинах. До зустрічі!

Decathlon.ua
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.