Чому тобі необхідний спортивний бюстгальтер?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 3.9.2021

Ми живемо в час, коли існує великий вибір спортивних товарів. Однак лише 15% жінок носять бюстгальтер, адаптований до спорту. Здивована? Ми також!

Під час вибору спорядження для бігу увага зазвичай зосереджена на взутті та одязі та їхній відповідності погодним умовам. Однак бюстгальтер, розроблений спеціально для бігу, також є необхідним елементом спортивного комплекту. Він приносить відчуття більшого комфорту, але найголовніше він захищає груди.

Носіння бюстгальтера – питання здоров’я

Ти біжиш, а твої груди коливаються вниз-вверх з кожним кроком. Це відбувається незалежно від комплекції, але більші розміри бюсту особливо відчувають вплив бігу. Інтенсивні навантаження можуть викликати відчуття дискомфорту та болю, які погіршуватимуться, якщо на тобі звичайний бюстгальтер. 

Особливу небезпеку становить спідня білизна з кісточками. Тривале використання таких бюстгальтерів під час бігу може призвести до травмування або здавлювання залоз.

Цих аргументів недостатньо, щоб перейти на спортивний бюстгальтер? Ось ще декілька.

Перша ціль – підтримка

Бюстгальтери та топи для бігу KALENJI пропонують підтримку, яка необхідна тобі під час тренування. Яким чином?

1. Спеціально розроблена конструкція

  • На відміну від повсякденного бюстгальтера, який підтримує груди знизу, форма спортивного топу і відповідні матеріали огортають груди з усіх сторін і поглинають удари.
  • Широкі бретелі забезпечують рівномірний розподіл ваги. Перехрещені на спині, вони забезпечують більшу свободу рухів, особливо у зоні лопаток.
  • Безшовна конструкція зменшує ризик подразнення під час тривалих забігів.

2. Матеріали

Гарна підтримка є важливою, проте вона не повинна здійснюватись за рахунок твого комфорту. Ось чому наші групи розробників особливу увагу приділяють двом характеристикам: 

  • відведення вологи, 
  • запобігання натиранню.

Щоб гарантувати ці властивості, дизайнери використовують повітропроникні матеріали у поєднанні зі спеціальними отворами на тканині, зробленими ультразвуком. Крім того, під та між грудьми розміщені вставки із повітропроникної сітчастої тканини.

3. Тестування в лабораторії

Всі вироби KALENJI проходять тестування в лабораторіях на надійність підтримки бюста. Спеціалісти вимірюють відсоток зменшення рухливості грудей під час бігу завдяки бюстгальтеру. Саме цей ексклюзивний тест дозволяє нам, стверджувати, що спортивний топ для бігу Basic надає на 45% підтримки більше, ніж звичайний бюстгальтер.

Що ж краще – бра чи топ?

  • Топи за своєю конструкцією підходять для малих і середніх розмірів грудей. Їх також можна носити як самостійний елемент під час літніх тренувань і забігів.
  • Бюстгальтери ідеально підходять для великих розмірів грудей завдяки гнучким формованим чашечкам. Вони доступні у багатьох розмірах і можуть регулюватись для ідеального прилягання та підтримки.

Спортивний бра з пуш-ап ефектом?

Моделі KALENJI були спеціально розроблені, щоб забезпечити  комфорт і підтримку, яку ти очікуєш від спортивного бюстгальтера. В них немає пуш-апу, проте литі чашечки в певних моделях підкреслюють округлу форму грудей.

Ми сподіваємося, що переконали тебе в необхідності спортивних бра. Адже підтримка, яку вони надають, охороняє найголовніше здоров’я твоїх  грудей.

обрати спортивний топ
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.