Чому тобі необхідний спортивний бюстгальтер?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 2.9.2020
Ми живемо в час, коли існує велетенський вибір спортивних речей. Однак лише 15% жінок носять бюстгальтер, адаптований до спорту.
Здивована? Ми також!
 
Під час бігу увага, як правило, зосереджена на взутті та одязі, їх пристосуванні до погодних умов. Однак бюстгальтер, розроблений спеціально для бігу, приносить не тільки відчуття більшого комфорту, але найголовніше, він захищає груди. Саме тому носіння спортивного бюстгальтера є важливим питанням для твого здоров’я

Ти біжиш, а твої груди коливаються вниз-вверх з кожним кроком. Це відбувається незалежно від комплекції, але більші розміри бюсту відчувають на собі вагоміший вплив від бігу. Це може викликати відчуття дискомфорту та болю, і погіршуватися тим, що на тобі звичайний бюстгальтер. Особливу небезпеку становить спідня білизна з кісточками. Тривале використання цих бюстгальтерів під час бігу може призвести до травмування або здавлювання залоз.

Чи не достатньо цього, щоб перейти на спортивний бюстгальтер?

ПЕРША ЦІЛЬ: ПІДТРИМКА

Бюстгальтери та топи для бігу Kalenji пропонують підтримку, яка необхідна тобі під час тренування. Як? По-перше, завдяки спеціально розробленому дизайну.

На відміну від повсякденного бюстгальтера, який підтримує груди знизу, форма спортивного топу і використання відповідних текстильних компонентів дозволяють йому “гніздитися”; на грудях, щоб обмежити їх горизонтальний рух і поглинути удари.
Широкі бретелі забезпечують розподіл ваги по всій своїй поверхні.
Комфортому розподіленню навантаження бути!
Всі вироби Kalenji проходять тестування в лабораторіях на надійність підтримки бюста (вимірювання відсотка зменшення рухливості грудей під час бігу). Саме цей ексклюзивний тест дозволяє нам, стверджувати, що спортивний топ для бігу First надає на 45% підтримки більше, ніж звичайний бюстгальтер.
 
РОЗРОБЛЕНИЙ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ БІГУ
Гарна підтримка є важливою, проте вона не повинна здійснюватись за рахунок твого комфорту. Ось чому наші конструкторські групи особливо уважно ставляться до двох речей: відведення вологи, цей критерій збільшує комфорт, і подразнення шкіри.
 Крім того, під та між грудьми наявна повітропроникна сітчаста тканина. Перехрещені бретелі забезпечують більшу свободу руху для бігуна, особливо у зоні лопаток. І нарешті, безшовна техніка виробництва зменшує ризик подразнення під час тривалих забігів.
 
ЩО Ж КРАЩЕ – БРА ЧИ ТОП?
Топи за своєю конструкцією підходять для малих і середніх розмірів грудей. Їх дуже легко переодягати, а також носити як самостійний елемент під час літніх походів або змагань. Бюстгальтери ідеально пасують для великих розмірів грудей завдяки гнучким формованим чашечкам. Вони доступні у великій варіації розмірів, і можуть регулюватись для ідеального прилягання та підтримки.

СПОРТИВНИЙ БРА З ПУШ-АП ЕФЕКТОМ?
Забудь про бюстгальтери, які роблять тебе безформною. Моделі KALENJI були спеціально розроблені, щоб забезпечити комфорт і підтримку, яку ти очікуєш від спортивного бюстгальтера, а також залишають тебе жіночною. Ми сподіваємося, що переконали тебе в необхідності спортивних бра. Адже підтримка, яку вони надають, охороняє найголовніше – здоров’я твоїх
грудей.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *