Більше неможливо відкладати спорт на потім. Запуск інноваційної мережі спортклубів APOLLO NEXT

Ольга Яроцька Avatar
Ольга Яроцька
Дата публікації: 28.7.2021

Decathlon від самого початку свого створення відстоює ідею “Спорт – для всіх”. Французька мережа в своїй діяльності керується прагненням надати можливості займатися спортом максимальній кількості людей. Для цього вже протягом 45 років Decathlon розробляє, тестує і створює товари для активного відпочинку та спорту, та продає їх у понад 60 країнах і 1700 магазинах по всьому світу, таким чином утримуючи позиції лідера спортивного ритейлу у світі.

Тож нам в Decathlon Ukraine особливо приємно, що в Україні з’являється все більше можливостей для занять спортом. Так 20 липня 2021, у день підкорення людством Місяцю, наші друзі і партнери Fozzy Group анонсували створення мережі спортклубів APOLLO NEXT СПОРТ-ПРОСТІР.

APOLLO NEXT — це цілком новий погляд на те, яким повинен бути спортивний клуб та шлях до здорового і досяжного способу життя. Як і Decathlon, APOLLO NEXT ставить на перше місце критерії якості, технічності і справедливого співвідношення ціни та якості. Компанія розвиватиме мережу доступних, але високоякісних та технологічних клубів, де кожен буде відчувати, що йому тут раді. Перші простори відкриються вже у вересні цього року.

В Decathlon ми завжди пропонуємо товари для усіх спортсменів від новачків до профі. Концепція APOLLO NEXT так само підходить як тим, хто знає все про фітнес, так і тим, хто тільки починає та мріє не кинути. Однією з особливостей клубу будуть спеціальні місії для малих груп з 6-7 людей. Місії організовують під різноманітні рівні підготовки і цілі: наприклад, підтягнутися 10 разів, віджатися або підвестися до омріяного запливу чи марафону.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, культовим провайдером фітнес програм родом з Нової Зеландії. Власне, вже з відкриття тренування будуть проводитися онлайн та офлайн, щоб ніяка відпустка, відрядження чи локдаун не завадили фанатіти від фітнесу. 

На початку вересня відкриються три спортивні простори у Києві:

  • APOLLO NEXT 019, площею 1300 м², у ТРЦ Deam Town 1, просп. Оболонський, 1-Б.
  • APOLLO NEXT 020, площею 1200 м², у ТРЦ ХарьОК, вул. Декабристів, 9-Е
  • APOLLO NEXT 021, площею 1200 м², у ТРЦ Арена Сити, ул. Басейная, 2-А.

Кожен спорт простір матиме зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням. На території є ЦКК (центр керування  клубом), соціальний простір з кав’ярнею-баром, крамничка з брендовою лінійкою спортивного екіпу від Decathlon, аксесуарів та спортивного харчування  і, безумовно, роздягальні й душові.  

Підписка дає можливість тренуватися щодня протягом 4 тижнів. Передпродаж підписок розпочинається 20 липня 2021 на сайті https://apollo.online. Перші 1000 «ранніх пташок» зможуть купити підписки за спеціальними цінами.

Вже з 1 серпня можна буде розпочинати онлайн тренування з APOLLO NEXT та Les Mills ( https://virtual.apollo.online), а підібрати необхідний екіп завжди буде радий Decathlon. Не відкладай спорт, починай ВЖЕ!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.