Бігові кросівки: як обрати?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 29.8.2020
Мозолі, вивихи та інші травми – все це може спричинити лише неправильно підібрані кросівки. Воно тобі потрібно? Ні? Тоді ми пропонуємо наш гід для підбору максимально зручного взуття для тренувань.
Літай, а не бігай!
 

Потурбуйся про правильний розмір кросівок

Під час бігу твоя стопа ковзає на кілька міліметрів або навіть на 1 см у напрямку до передньої частини взуття. Коли ти обираєш нову пару переконайся, що пальці ніг не торкаються носка кросівки. Не треба ризикувати здоров’ям ніг!

Асфальтовані дороги чи стежки?

Взуття повинно бути пристосовано до бігової поверхні. Для доріг обирай високий рівень амортизації, оскільки кросівки швидко зношуються на цій поверхні. Якщо ти бігаєш пересічною місцевістю, подумай про хорошу опору для ніг та підошву, що підходить для бігу нерівними поверхнями.

Дистанція

Ти бігаєш 30 хвилин два рази на тиждень або на відстані по 10 км та й більше? Цей елемент слід врахувати, оскільки відстань, пройдена під час тренувань сильно впливає на вибір.

Крім того, не забувай періодично змінювати свою пару! Через 500 – 1000 км, залежно від твоєї ваги, швидкості та матеріалів взуття, виріб та його технології зношуються та не захищають ноги належним чином. Якщо ти не знаєш скільки кілометрів було пройдено, йди зі своїми бойовими товаришами в магазин за консультацією. Ідеальним було б мати дві пари взуття і регулярно чергувати їх. Люксембурзьке дослідження показало, що це знижує ризик отримання травм на 39%!

Kalenji пропонує великий вибір кросівок для будь-якого рівня підготовки. Для початківців, що бігають нерегулярно, 1-2 рази на тиждень до 30 хвилин, ми рекомендуємо Kalenji Run One. Підошва з піни етиленвінілацетату поглинає ударні хвилі, до того ж кросівки дуже легкі!

Кросівки з амортизацією Kalenji Run Active чи Kalenji Run Cushion ідеально підійдуть для регулярного бігу. Антиковзке гумове підсилення у передній та задній частинах підошви та гнучкість для легшого кроку забезпечать тобі легкі тренування.
А якщо ти бігаєш на відстані від 21 км та більше, то обирай кросівки для впевнених користувачів з підвищеною амортизацією задля збереження твоїх суглобів та кращої фіксації ноги. Як бачиш, вибір залежить від великої кількості факторів. Приходь до нас у магазин, а ми допоможемо підібрати твою ідеальну пару!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *