Бандаж: безпечне повернення в спорт

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 18.9.2020

Ті, хто регулярно займаються спортом, часто стикаються з різними травмами, розтягненнями та вивихами. Для безпечного та швидкого відновлення занять спортом рекомендуємо використовувати супорти для суглобів і м’язів:
– наколінники,
– бандажі для щиколотки,
– налокітники,
– фіксатори для пальців,
– бандажі для зап’ясть,
– бандажі для спини.

Наколінники

Наколінники, наприклад, Soft 100 та 300, можна використовувати як запобіжний засіб компресії для забезпечення підтримки суглоба та стимуляції пропріоцепції під час занять спортом. Наколінники зроблено з трикотажу, що поглинає піт, відводить вологу та забезпечує комфортне тренування.

Бандаж на коліно Mid 500 рекомендується носити в разі пошкодження зв’язок або якщо хвилюєшся, що колінам буде важко витримати повернення до занять спортом після такої травми.

Наколінник Strong 700 призначений для відновлення занять спортом після незначного або середнього розтягнення коліна. Компресійний трикотаж повторює форму коліна та підтримує зв’язки завдяки посиленим вставкам і стягувальним ремінцям.

Після запалення тканин сухожилля надколінника рекомендуємо використовувати ремінець для колінної чашечки, який завдяки пінній підкладці та тугому ремінцю підтримує сухожилля.
Бандажі для щиколотки

Компресійні фіксатори на щиколотку запобігають травмам та підтримують за допомогою рівномірної компресії суглоба. Можна обрати такий бандаж серед кількох різних моделей, наприклад, Soft 100, 500, 900. Всі вони стимулюють пропріоцепцію та мають властивості контролю вологості та забезпечують свободу рухів, а модель 900 має додаткову вставку з піноматеріалу, який додатково захищає щиколотку.

Для відновлення занять спортом після легкого або середнього розтягнення щиколотки підійдуть бандажі Strong 500 та 900. Їх легко надягати завдяки роз’єму в задній частині. Вони мають вентильований матеріал та дизайн, що пристосований до форми щиколотки.
Також у разі повернення до занять спортом після розтягнення важливо пройти курс фізіотерапії, аби щиколотка якнайкраще відновилася. Після розтягнення ризик отримати таку травму знову збільшується, тому дуже важливо запобігти йому та використовувати бандаж.

Повернутись до спорту після тендиніту ахіллового сухожилля допоможе фіксатор-ремінець, який легко розташовується на нозі завдяки своїй формі та міцно підтримує сухожилля.

Налокітники

Бандаж на лікоть Soft 300 можна застосувати як профілактичний засіб для компресії, що необхідна для підтримки суглоба. Бандаж на лікоть Mid 500 розроблено для повернення до занять спортом після тендиніту ліктьового суглоба (хвороби ліктя тенісиста). Безшовний компресійний трикотаж міцно фіксує лікоть під час тренувань.

Повернутись до тренувань після тендиніту знову ж допоможе фіксатор-ремінець.
Він легко одягається та затягується, має зчеплення для запобігання ковзанню та зроблений з приємного на дотик матеріалу.

Фіксатори для пальців

Після розтягнення великого пальця або остеоартрозу використовуй бандаж на великий палець Strong 700. Посилена вставка повторює форму великого пальця.
 
Бандаж Strong 500 створено для відновлення регулярних тренувань після розтягнення або вивиху пальців. Цей бандаж забезпечує ефективну підтримку, і це відмінна альтернатива звичайним клейким бинтам.
Бандажі для зап’ястя

Аби запобігти травмам зап’ястя, використовуй бандаж Soft 100 для занять спортом та насолоджуйся грою. Він стискає суглоб, забезпечуючи йому підтримку, та стимулює пропріоцепцію під час занять спортом. Окрім того, він полегшує біль, викликаний попереднім пошкодженням зв’язок і запаленням тканин сухожилля.
 
Бандажі Soft 300 та Strong 700 призначені для повернення до тренувань після розтягнення зап’ястя або тендиніту. Оптимальний комфорт завдяки легкому одяганню, матеріалу, що дихає, і анатомічній формі.
Бандаж для спини

Для зниження ризику появи болю у спині використовуй корсет Soft 100 та 300. Бандаж слугує надійною опорою для спини та виконує профілактичну роль. Він стискає нижній відділ спини та допомагає тримати правильну поставу. Зроблений з тонкого матеріалу, що дихає і зберігає сухість спини.

При тендиніті використовуй корсет Mid 500 зі пластинами в зоні спини та Soft 900 з ребрами в області попереку. Рекомендовано при болях у попереку.

Окрім бандажів у цьому списку, для запобігання травмуванню, підтримки суглобів та покращення роботи м’язів можна використовувати кінезіотейпи та бинти.

Бережи здоров’я та займайся спортом безпечно!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *