Аксесуари, які допоможуть урізноманітнити твої заняття йогою

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 28.8.2020

Карантин – не привід припиняти тренування. Займаєшся йогою? Ми розповімо, як за допомогою обладнання урізноманітнити заняття вдома. Адже аксесуари є цінними союзниками для практиків, незалежно від їхнього рівня підготовки. Вони сприяють ефективнішому виконанню вправ і зроблять їх інтенсивнішими.

Блок для йоги

Необхідний для практики йоги блок – це опора, яка допомагає виконати більшу кількість поз-асанів. Він стає ніби продовженням твого тіла. Використання цього аксесуара дозволяє виконувати деякі вправи без болю й покращувати розтяжку.

Використання блоку є дуже корисним:

 • у положенні стоячи;
 • для підтримки голови у асанах, що передбачають вигини лежачи на спині;
 • замість подушки для медитації чи пози алмаза, щоб зняти напруження з щиколоток;
 • сидячи, щоб тримати спину прямо і не перешкоджати диханню.

Перевага блоку полягає в тому, що він може використовуватися з трьох сторін, на різній висоті, залежно від твоєї підготовки. Він дає можливість прогресувати у власному темпі.

Цей аксесуар підходить для всіх, але особливо рекомендується:

 • людям, які страждають від болю в спині;
 • вагітним жінкам;
 • людям похилого віку для підтримки та полегшення виконання певних рухів.

Ми рекомендуємо обрати блок Domyos з матеріалу EVA – спіненого етиленвінілацетату. Він не лише гнучкий й м’який, але й дуже легкий, щоб носити в сумці.

Стрічка для йоги

Стрічка – дуже популярний і корисний аксесуар для правильного виконання поз без шкоди для себе. Кругла пряжка дозволяє швидко відрегулювати довжину, а матеріал м’який й приємний на дотик.

Цей аксесуар допомагає з легкістю виконувати пози і рухатися з більшою гнучкістю, зберігаючи правильне положення хребців.

Як і блок, стрічка для йоги служить продовженням кінцівок тіла, коли не вистачає гнучкості або практики. Це дозволяє, наприклад, дотягнутись до ніг руками, коли це важко зробити самостійно.

Килимок для йоги

Звичайно, цей аксесуар не допоможе тобі стати кращим у практиці, але він є особливим символом йоги.З практичної точки зору, килимок переважно використовується з міркувань комфорту. З символічної ж – він являє собою особистий простір практика йоги. Деякі поради щодо вибору килимка:

 • переконайся, що він має гарну амортизувальну властивість;
 • він не повинен ковзати;
 • товщина 5-8 мм підійде для забезпечення достатньої амортизації для шийного відділу хребта й суглобів; ідеальний для фанатів м’якої йоги;
 • товщина до 5 мм буде оптимальною для динамічної йоги, адже такий килимок стійкіший і стабільніший для поз на рівновагу.
Скоріше заходь на сайт та обирай те, що тобі більше до смаку. Цікава покупка завжди підштовхує до більш натхнених тренувань ☺
 
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.