Аксесуари для пілатесу

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 23.2.2021
лента для пилатеса

Пілатес один із найвідоміших методів зміцнення м’язів. Заняття нерідко хочеться урізноманітнити за допомогою додаткового спорядження та аксесуарів. Обладнання для пілатесу допомагає швидше досягти бажаного результату, прокачати потрібну групу м’язів та покращити гнучкість. У цій статті ми розповімо про найпопулярніші аксесуари для пілатесу та їхню користь.

Килимок для пілатесу 

Килимок   основне спорядження для занять цією дисципліною. Для низькоінтенсивних видів спорту, як-от пілатес, йога або стретчинг потрібно обирати килимок товщиною не менше 10 мм.  Вже після першого використання ти відчуєш різницю між звичайним килимком та спеціалізованим. 

З товстим килимком вправи для пілатесу виконувати комфортно та безпечно, незалежно від складності та твоєї фізичної підготовки.
М’який килимок забезпечує стабільність для виконання вправ на зміцнення глибоких м’язів.

коврик для пилатеса

Ролик для пілатесу 

Цей аксесуар допоможе урізноманітнити твої заняття та удосконалити практику. Він розвиває концентрацію та усвідомлення положення свого тіла у просторі. Є різні способи використання ролика та ускладнення вправ, наприклад:
лягай на ролик та напруж м’язи торса, щоб контролювати рівновагу та залишатись у такому положенні непохитно,
при виконанні вправи на піднімання таза, поклади ноги на ролик. Це допоможе інтенсивніше пропрацювати поперечні м’язи. 

ролл для пилатеса

М’яч для пілатесу 

Головна ідея аксесуара зробити вправи більш ефективними завдяки нестабільному положенню. Щоб зберігати рівновагу, тобі знадобиться докласти вдвічі більше зусиль, що власне і тренує твої м’язи.

Навіть при звичайному сидінні на м’ячі, ти тренуєш поставу, тримаючи спину рівною. Сідай на м’яч і дивись серіал із користю для свого тіла, або ж заміни  на нього своє робоче крісло!

Кільце для пілатесу 

Вправи із кільцем для пілатесу різноманітні, а результат швидкий та ефективний. Аксесуар дозволяє пропрацювати глибокі м’язи, підтягнути тіло без додаткових зусиль та сформувати правильну поставу.
Кільце просте та зрозуміле у використанні. Під час вправ тримай його руками з протилежних сторін або ногами. Дізнатись про аксесуар детальніше та ознайомитись із вправами можна за посиланням.

кольцо для пилатеса

Еластична стрічка для пілатесу 

Спочатку стрічку використовували спортсмени для зміцнення м’язів, потім фізіотерапевти для реабілітації. Аксесуар розтягується, тому ти можеш змінювати опір, натяг стрічки, щоб привести м’язи тіла в тонус .  Це спорядження зробить твої вправи ефективнішими.
Еластичні стрічки доступні в декількох довжинах та рівнях опору, обирай відповідно до твого рівня підготовки. 

Ознайомитись з асортиментом аксесуарів для пілатесу можна на нашому сайті.

Аксесуари для пілатесу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.