7 причин спробувати крос-тренінг

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 10.2.2021

Крос-тренінг став популярним спортом, мабуть, бо він універсальний у всіх сенсах. Це і спосіб швидко схуднути, й отримати підтягнуту фігуру, і розвинути свою силу та витривалість. Також він підходить усім, бо рівень підготовки неважливий, щоб практикувати цю дисципліну. То чому ж тобі варто його спробувати. На це є мінімум 7 причин, якими ми зараз і поділимось. 

Все в одному 

Тренування з крос-тренінгу залучає одразу усе тіло. Спорт поєднує елементи бігу, веслування, силових вправ і навіть гімнастики. Така різноманітність підтримує інтерес до вправ, бо не всім подобається бігти кілометри на біговій доріжці. При цьому особлива увага приділяється техніці виконання вправ. 

Ефективність

Тренування з гирями та гантелями, як правило, залучає певну групу м’язів. Це означає, що іншим не приділяють потрібної уваги. Крос-тренінг дозволяє тренуватися комплексно. Він передбачає тренування як із власною вагою, так і з аксесуарами. А тренуючись за цією програмою, ти швидко помітиш результат у віддзеркаленні.

Менше, але більше

Одна з переваг крос-тренінгу, яку особливо люблять спортсмени, це тривалість занять. Сеанси короткі, тому ідеально підходять для людей, у кого мало вільного часу. Тренуючись по 30 хвилин на день 3 рази в тиждень, ти помітиш зміни: кращу роботу серцево-дихальної системи, м’язову силу та втрату зайвої ваги. 

Абонемент не треба

Якщо виконувати невеликі сесії занять, то сенсу витрачати час на дорогу до залу немає. Проте можна створити комфортну зону тренувань вдома. Читай 10 порад, як ефективно тренуватись вдома. Для цього тобі знадобиться мінімум обладнання. Наприклад, для початку тобі буде достатньо тренувальних петель. Вони компактні та легко кріпляться, а вправ безліч. Можна займатися з гантелями, гирями або штангами. Обирай потрібне обладнання та заощаджуй  кошти та час.

тренувальні петлі для крос-тренінгу

Витривалість

Крос-тренінг тренує два аспекти: силу та швидкість. Ти мусиш виконати якомога більше повторень за конкретний час. Це підвищує твою ефективність та витривалість, які допоможуть тобі як у повсякденному житті, так і в інших видах спорту.

Більше ніж підтягнуті сідниці

Займаючись крос-тренінгом ти не тільки отримаєш гарне тіло, а ще:
серцево-судинну та дихальну витривалість,
м’язову витривалість,
силу,
еластичність м’язів,
швидкість і спритність,
координацію та баланс. 

Сподіваємось, ми переконали тебе спробувати цю дисципліну. Якщо у тебе виникнуть питання щодо цього виду спорту чи підбору товарів, ти завжди можеш звернутись до наших експертів у магазинах, зателефонувати нам або написати у соцмережах.

Товари для крос-тренінгу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.