DECA Blog in Ukraine

6 кардіо вправ: Тренування для схуднення і витривалості

Тепер, коли вже готуватися до пляжного сезону не треба, є спокуса розслабитися. Це знайомо всім! Але з малорухливим способом життя неодмінно приходять зайва вага та лінь. Ці фактори впливають на психологічний та фізичний стан здоров'я. Щоб вийти з такого стану, підтримувати форму чи схуднути, достатньо 6 вправ. Тренуй з ними свою витривалість і покращуй самопочуття. З ними ти почуватимешся впевненіше!
1.Біг з високо піднятими колінами

Біг з високо піднятими колінами — це біг на місці, коли коліна потрібно піднімати якомога вище.

Техніка виконання:
Вихідне положення: стань рівно, тримай ноги разом. Поступово починай бігти на місці, по черзі піднімаючи коліна до грудей. Можеш витягнути перед собою руки на рівні грудей та контролювати, аби коліна торкались долонь.

Переваги: Залучає до роботи м'язи стегон, литки та підколінні сухожилля. Підвищує пульс та покращує координацію тіла.
біг на місці
2.Бьорпі

Це ефективна вправа, яка допоможе схуднути та підтримувати фігуру в домашніх умовах. І відмінне кардіо!

Техніка виконання:
Вихідне положення: присядь і постав руки на підлогу. Відкинь ноги назад, ставши на мить у планку на випрямлених руках. Поверни ноги в початкове положення і вистрибуй з нього. Під час стрибка піднімай руки вгору. Для ускладнення задання можна додати відтискання від підлоги після планки.

Переваги: З бьорпі ти зміцнюєш свої м'язи, покращуєш спритність і спалюєш багато калорій. Вправа покращує кровообіг, підтримуючи кров'яний тиск.
Бьорпі
3.Стрибки

Ця вправа є універсальною, бо тонізує одразу все тіло. А ще це дуже весело: згадай дитинство та активно стрибай, тоді як зайві калорії зникатимуть!

Техніка виконання:
Вихідне положення: стань рівно, тримай ноги разом, руки по боках. Злегка зігни коліна та стрибай якомога вище. Під час стрибків розводь ноги і руки на ширину плечей, утворюючи букву Х. Повертайся у вихідне положення.

Переваги: Покращують координацію та кровообіг, спалюють калорії та зміцнюють м'язи.
стрибки
4.Біг на місці

Це вдалий спосіб розігрітися перед силовими вправами й супер-кардіо для твого організму. Вправа чудова, бо її можна урізноманітнювати й ускладнювати.

Техніка виконання:
Вихідне положення: стань рівно, ноги разом. Починай бігти на місці. Повільно набирай темп. Додавай інші рухи, наприклад, рухи руками. Піднімай руки по черзі. Якщо піднімається права нога, витягуй ліву руку вгору, і навпаки. Під час виконання вправи важливо зосередитися на диханні.

Переваги: Сприяє зниженню ваги та покращує серцево-судинну функцію.
біг на місці
5.Скакалка

Здавалось би, просто скакалка. Але це мега-тренажер! Якщо правильно використовувати, вона допомагає тренувати серцево-судинну систему, дихання, координацію і спалює дуже багато калорій!

Техніка стрибання:
Вихідне положення: стань рівно, ноги разом, спину тримай прямо. Починай стрибати у повільному темпі на двох ногах. Намагайся сильно не згинати коліна, спробуй пружинити на стопах та залучати литкові м'язи.

Переваги: Вправи зі скакалкою дозволяють ефективно тренувати м'язи нижньої частини тіла і підтримують в тонусі руки, плечі, спину та м'язи живота.
скакалка
6. Випади

Випади — це справжня знахідка для тих, хто прагне мати ідеальні сідниці. Базова незамінна вправа для всіх.

Техніка виконання:
Вихідне положення: Стань рівно, ноги на ширині плечей. Зроби великий крок вперед. Опускай стегна, поки коліно ноги, що позаду, майже не торкнеться підлоги. Коліно передньої ноги повинно знаходиться прямо над щиколоткою і бути зігнутим під кутом 90 градусів. Уся вага твого тіла повинна лягати на передню ногу. Потім повертайся у вихідне положення і повторюй вправу на іншу ногу.

Переваги: Покращує кровообіг та спалює калорії, діє на нижню частину тіла, особливо на сідничні, квадратичні та підколінні м'язи.
випади
30 хвилин кардіо на день, і ти у формі! Тому бери ці вправи і намагайся виконувати їх регулярно. Вони підходять і як для розминки, і як окреме кардіо-тренування. Після їх виконання рекомендуємо зробити розтяжку, аби уникнути крепатури наступного дня.

© 2019 Decathlon Ukraine
e-mail: info@decathlon.ua