5 вправ з крос-тренінгу вдома

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 22.3.2021
кроссфит для начинающих

Доступна для всіх дисципліна крос-тренінг, поєднує у собі різні види спортивної діяльності, такі як важка та легка атлетика, біг та гімнастика і т.д. Тому заняття цікаві та ефективні! А щоб тебе переконати не тільки словами, спробуй виконати декілька вправ з крос-тренінгу. Для цього тобі навіть не доведеться виходити з дому!
У цій статті ми підготували популярні вправи з крос-тренінгу, які швидко змінять твоє тіло.

Крос-тренінг що це 

Крос-тренінг це функціональне тренування, яке залучає усі м’язи твого тіла за допомогою поєднання спортивних дисциплін, що здійснюються з високою інтенсивністю. Це ідеальний метод, якщо ти хочеш мати сильну і рельєфну фігуру або хочеш удосконалити спортивні показники та покращити витривалість.  А детальніше про крос-тренінг ми вже писали тут:) 

5 вправ з крос-тренінгу в домашніх умовах 

одежда для кроссфита

Вправа “Стілець” 

Вправа націлена на зміцнення м’язів стегон. 

Спосіб виконання: Притулись до стіни, руки вздовж тіла, зігни ноги, щоб стегна були паралельно підлозі. Спробуй утримати це положення протягом хвилини. 

Варіації вправи: Щоб ускладнити вправу, поклади зверху одну ногу на іншу й утримуй цю позицію протягом 30 секунд. 

кроссфит программа тренировок

Вправа на трицепс 

Вправа націлена на нарощування та зміцнення м’язів трицепсу. 

Спосіб виконання: Встань обличчям до стінки, розташуй ноги на ширині плечей. Постав руки на стінку на рівні плечей. Згинай руки, поки передпліччя не торкнеться стіни, спину тримай рівно. Зроби декілька підходів. 

Варіації вправи: Щоб ускладнити вправу, опусти руки нижче та повторюй вищезапропоновані рухи.

кроссфит для начинающих

Скручування 

Вправа націлена на зміцнення косих м’язів. 

Спосіб виконання: ляж на спину, зігни ноги та нахили їх вліво. Зафіксуй свої долоні біля вух, а потім плавно піднімай верхню частину тіла якомога вище. Повернись у вихідне положення та повторюй вправу.

силовой кроссфит

Широкі віджимання 

Вправа націлена на нарощування м’язів плечей.

Спосіб виконання: Постав руки на підлогу, розведи їх ширше, ніж ширина плечей, пальці дивляться вперед. Ноги на ширині стегон, напружуючи м’язи, підніми своє тіло вгору, витягнувши руки. Опускай корпус вниз, зігнувши лікті, а потім повертайся у вихідне положення. Повтори вправу, тримай тіло прямо. 

оборудование для кроссфита

Вправа для зміцнення спини

Вправа націлена на зміцнення усіх м’язів спини, хребта. 

Спосіб виконання: Ноги зігнуті, розташовані на ширині плечей. Грудна клітина нахилена вперед. Візьми до рук метбол або баклажку з водою. Підніми кулю, вирівнюючи руки з лінією тіла. Повільно опусти руки, не згинаючи спину. Повторюй вправу. 

Обладнання для крос-тренінгу 

Якщо ти займаєшся крос-тренінгом, то вже знаєш, що обладнання для крос-тренінгу може круто урізноманітнити вправи та підвищити їх ефективність.  А якщо ти тільки збираєшся займатись цією дисципліною, ознайомся з рекомендованими товарами для крос-тренінгу!

Обрати спорядження для крос-тренінгу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.