5 видів спорту, які сприяють підвищенню концентрації уваги

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 8.2.2021

Для досягнення успіху в роботі чи навчанні спорт стане чудовим інструментом для підвищення концентрації. Він допомагає не тільки тримати тіло у формі, але і зосереджуватись та знімати напругу. Незалежно від обраної фізичної активності, твій розум відпочиває від буденних вправ та перезавантажується. Проте деякі спортивні дисципліни найефективніші для роботи над концентрацією уваги. 

Йога

Не випадково йога стоїть на першому місці у цьому списку, адже заняття розвинуть твою концентрацію на максимум. Ти не тільки нарощуєш м’язи, працюєш над тілом та гнучкістю, але і над розумом. Це допомагає відволікатися від рутини, зосередитись на важливих та потрібних думках. При регулярних заняттях, ти почнеш помічати, як йога впливає на твою концентрацію у повсякденному житті.

Стрільба з лука та дартс

Головна мета спорту потрапити в ціль. Безперечно, зробити це без концентрації майже неможливо. Ти зосереджуєшся тільки на одній цяточці та … у саме яблучко!
Такі навички допоможуть у повсякденні тримати увагу на певному предметі чи зосереджуватись на одній меті, попри зовнішні обставини. 

Пілатес

Ключовий фактор пілатесу це концентрація. Усі рухи повинні супроводжуватись глибоким диханням та правильними повільними вправами. Під час заняттям цієї дисципліни, потрібно направити усі думки на виконання. Якщо робити комплекс неправильно заняття пройде майже даремно.
Це прекрасна можливість приборкати свої емоції, відпочити та зосередитись на одному процесі 

Танець

Ти можеш просто танцювати вдома під улюблену музику, проте підвищити твою концентрацію допоможуть спеціальні заняття з танців. Щоб запам’ятати хореографію, станцювати з правильною амплітудою та рівно тримати ніжку, потрібно бути зосередженим. Для результату ти залучаєш усю свою увагу та думаєш про кінцевий результат.
Заняття хореографією принесе не тільки гнучкість, почуття ритму та підтягнуту фігуру, але і допоможе зосереджуватись.

Теніс

Вважається, що теніс один із найскладніших видів спорту для твого мозку. Окрім того, що потрібно бути завжди напоготові прийняти удар від опонента, ти повинен розрахувати свій план дій, а також мати справу зі своїми думками та відчуттями одночасно. У тебе немає ні секунди розслабитись, поки йде гра. Це хороший спосіб перевірити свою концентрацію та покращити її. 

Обирай комфортний для себе вид спорту та удосконалюй своє тіло та розумові навички!

Спортивне спорядження
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.