5 аксесуарів та тренажерів, які допоможуть тобі схуднути

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 1.2.2021

В паралельному світі у людей бажання ходити спортзал ніколи не зникає, а от зайві кілограми – ще й як зникають! Але, на жаль, ми живемо у нашому, реальному. Тут все навпаки. Тому, якщо спортзал не хочеться, але потрібно схуднути, тобі можуть допомогти 5 простих тренажерів.

Скакалка

Скакалка тренує усе тіло, тому спалює багато калорій за короткий проміжок часу. У порівнянні з іншими вправами, стрибки через скакалку – одне з найефективніших кардіотренувань. Крім того, вона допомагає тренувати витривалість та зміцнює серцево-судинну систему. Вже після кількох хвилин стрибання зі скакалкою ти переконаєшся, що це інтенсивне тренування, а не просто розвага з дитинства. 

6 кардіовправ

Міні-резинки для фітнесу

Цей аксесуар допоможе швидше підтягнути тіло та наростити м’язи у бажаних зонах. Під час тренування вони чинять опір, а тому і  додаткове навантаження на м’язи. Такі тренування дають кращі результати у порівнянні зі звичайними заняттями.
Резинки для фітнесу можна застосовувати на різних частинах тіла: стегна, сідниці, руки. 

Резинки 3 рівнів опору продаються комплектом та відрізняються за кольором:

  • Блакитна – низький рівень складності,
  • Червона – середній рівень складності,
  • Чорна – високий рівень складності.
вправи з міні-резинками

Степпер

Такий маленький, а вже фітнес-тренажер! І це його величезний плюс, бо не потрібно шукати додаткове місце вдома. Тренування зі степпером – це чудове кардіо. А ще він зміцнює м’язи нижньої частини тіла, залучає прес і розвиває дихання та координацію. Усі спалені калорії, кількість повторів, час та частоту ти знайдеш на лічильнику, що вбудований у степпер.

Велотренажер

Тренування з велотренажером – це не просто крутити педалі, як може здаватись на перший погляд. Це інтенсивне кардіо, яке допоможе спалити калорії та зміцнити м’язи.
А якщо ти мрієш про підтягнуті сідниці, тримай лайфхак від нас: коли крутиш педалі, час від часу підіймай малий таз над рівнем сидіння. Це допомагає підтягнути м’язи сідниць та стегон!

Бігова доріжка

Бігова доріжка незамінна, коли на вулиці негода. Тренування покращить витривалість серцево-судинної системи та спалить зайві калорії. Ти можеш займатись спортом, навіть коли дивишся улюблений серіал. Один сезон, а зайвих кілограмів вже нема!

Це тільки маленька частина тренажерів, які допоможуть тобі урізноманітнити тренування та ефективно спалити калорії. Більше на нашому сайті. Обирай і будь у формі!

Обрати спорядження
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.