10 вправ для ранкової зарядки

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 25.3.2021
утренняя зарядка

Ранній підйом непросте завдання для тих, хто любить довго повалятися у тепленькому ліжку. А коли встаєш, то немає сил з самого ранку? Нічого не хочеться робити, окрім як клацати на телефоні, дивитися смішні відео та лайкати фото в соціальних мережах? 

Щоб уникнути таких відчуттів, потрібно починати день правильно з ранкової зарядки! Знаємо, нічого нового. Але у цій статті ми розкажемо про найкращі 10 вправ для ранкової зарядки, які пробудять твоє тіло та розум. 

Користь ранкової зарядки 

Спорт — це не тільки про схуднення та нарощування м’язів. Це про здоров’я, і якраз для цього треба ранкова зарядка. Активний ранок допомагає підтримувати організм енергійним протягом дня, увімкнути бадьорий режим та гарний настрій. 

Вона допомагає швидко відновити сили та активізувати діяльність мозку. Також розминка вранці запускає обмін речовин та сприяє гормональному балансу, що так необхідно для здорового сну. Ну і про спалені калорії не забувай! Це приємний бонус:) 

ВАЖЛИВО: Не плутай зарядку та повноцінне тренування. Не перенавантажуй зрання свій організм. Рекомендуємо порадитися зі своїм тренером або лікарем щодо оптимального для тебе навантаження вранці.

лучшая утренняя зарядка

З чого починати ранкову зарядку 

Вправи для ранкової зарядки це теж тренування. Підготуйся до заняття: вмийся, випий склянку води, одягни спортивний одяг. Твоя піжамка з ведмедиками призначена для сну, а не для ранкових активностей. Також не займайся на повний шлунок. Неінтенсивні ранкові вправи можна виконувати натщесерце або після легкого сніданку, через 30-40 хвилин. 

10 вправ для ранкової зарядки 

Стрибки з високо піднятими колінами

Активна вправа, яка тонізує литки та стегна.

Спосіб виконання: стань, ноги на ширині плечей. Стрибай, піднімаючи коліна якомога вище до тіла. Плавно приземлись та повторюй вправу 15-30 разів. 

утренняя зарядка для похудения
утренняя зарядка для женщин

Собака-кішка

Ця вправа тонізує та розтягує м’язи, стабілізує м’язи спини та пресу.

Спосіб виконання: стань на коліна, руки постав на підлогу. Округли спину, ніби намагаєшся головою торкнутися тазу. Зафіксуй це положення, а потім плавно прогинай спину та піднімай голову, немов кішка. Повторюй 15-30 разів.

Скручування

Зміцни м’язи живота завдяки цій легкій вправі вранці.

Спосіб виконання: ляж на спину на підлогу. Поклади руки за голову і тягнися правою лопаткою до лівого коліна. Повільно повертайся у вихідне положення та повтори правою ногою і лівою лопаткою. Повтори 15-30 разів.

утренняя зарядка для мужчин

Випади вперед

Вправа для нижньої частини тіла, яка ефективно тренує твої ноги.

Спосіб виконання: Стань прямо, ноги на ширині плечей. Зроби крок вперед, зігнувши коліно. Обидва коліна повинні утворювати прямий кут: одне – позаду, друге – попереду. Змінюй ноги або переступаючи, або стрибком. Повтори вправу 10 разів на кожну ногу.

Скакалка

Якщо тебе цікавить ранкова зарядка для схуднення, то ця вправа для тебе. Вона тонізує усе тіло та активно спалює калорії.

Спосіб виконання: стань прямо, ноги на ширині плечей. Стрибай щонайменше 1 хвилину. 

комплекс утренней зарядки
утренняя зарядка

Сідничний міст

Ефективно зміцнює сідничні м’язи та зменшує напругу в спині.

Спосіб виконання: ляж на спину, зігни ноги у колінах. Поклади руки на підлогу з обох боків вздовж тіла. Напружуй м’язи стегон та піднімай їх вгору, поки не утвориться пряма лінія від стегон до грудей. Затримайся у такому положені на 30 секунд. Повторюй вправу 3-5 разів.

Вправа “Альпініст”

Тонізує м’язи пліч, грудей та трицепси.

Спосіб виконання: стань у положення, ніби збираєшся віджиматися. Тіло напружене та рівне. Почергово піднімай коліна до грудей. Повторюй вправу на кожну ногу по 20 разів. 

утренняя зарядка для женщин

Піднімання ніг

Ефективна вправа для верхнього та нижнього преса.

Спосіб виконання: ляж на спину, витягни ноги вверх, поки твоє тіло не утворить прямий кут. Руки залишаються на підлозі вздовж тіла. Повільно повертай ноги на підлогу. Повторюй цю вправу 15-30 разів.  

Бічна планка

Вправа націлена на глибокі м’язи преса: поперечні та косі. Також залучаються м’язи спини.

Спосіб виконання: ляж на бік, поклавши праву руку на підлогу під праве плече. Ноги прямі та опираються на підлогу, корпус піднятий. Тіло повинно бути зафіксованим та утворювати діагональ. Затримайся у такому положені на 30 секунд. Повторюй вправу 3-5 разів.

утренняя зарядка
упражнения утром

Стрибки на місці

Вправа для ранкової зарядки, яка активізує кровообіг.

Спосіб виконання: стань прямо, ноги разом. Підстрибуй, розводячи руки й ноги. Повертайся у вихідне положення. Повторюй вправу протягом хвилини. 

Можна ускладнювати вправи спортивним спорядження: резинки для фітнесу, обважнювачі або гантелі. Ознайомитись із асортиментом можна на сайті:) 

Спорядження для занять вдома
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5 оцінили, средня: 3,60 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.