10 спортивних вправ з дітьми вдома

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 8.3.2020

Є маленькі діти? Хочеш їх, аби вони більше рухалися і не нудьгували? Займайтесь спортом разом! Поєднай веселе з корисним.

Тобі не знадобиться спорядження! Щоб займатися спортом з маленькими дітьми потрібно лише трішки фантазії. Лови вправи, які можна робити з дитиною віком від 2 до 4 років. Зручне вбрання, і ви занурились в уявний світ!

Отож, зла фея перетворила тебе й малечу в:

1.Фламінго
Уявіть себе фламінго та стрибайте разом на одній нозі! Це зміцнює щиколотки.

Щоб врятуватися від “закляття”, дитина має прострибати навколо мами чи тата на лівій і на правій нозі.
2. Хробаки
Уявіть себе хробаками! Ляжте на підлогу та повзайте спочатку на спині, а потім на животі. Так ти і дитина чудово мобілізуєте свої тіла! Вигадуй перешкоди та хованки, аби дитині було цікавіше. Не бійся виглядати незграбно! Дитині це лише сподобається.
3. Жаби
Ви – жабки! Ква-ква! Низько присядьте, а потім швидко вистрибуйте якомога вище й повертайтесь у вихідне положення. Зробіть кілька повторів. Це чудове кардіо, яке може перетворитись у цікаву гру.
4. Бабаки
Ви тепер бабаки. І дитина подорожує на спині батьків, поки ті рачкують. Переконайся, аби дитина міцно трималася за шию. Не рухайся надто швидко, аби підтримувати рівновагу.
5. Ліфт
Батьки – це справжній підйомник! Дитина “катається”, а ти зміцнюєш плечі та руки. Підхопи дитину під пахвами, зігни ноги й, тримаючи спину прямо, підіймай маля. Повтори декілька разів.
6. Коали
Запропонуй малечі уявити себе коалами! Дитинчата коали завжди висять на шиї батьків спереду. Після того, як малюк міцно вчепився за тебе, зроби комплекс присідань.Тримай живіт напруженим, спину – прямо, а ноги – паралельно підлозі.
7. Тунель
Батьки – це тунель, а діти повинні пройти крізь нього! Тримай спину прямо й не прогинайся. Твоєму малюку точно сподобається!
8. Міст
Чергове закляття феї, і мама чи тато – тепер місточок. Лежачи на спині, підніми якомога вище таз, напруж живіт та сідниці, в цей час малеча повинна проповзти під тобою!
9. Гойдалка
Притули дитину до живота, закругли спину та підігни ноги. Тепер гойдайтесь у такому положенні! Відчуваєш, як напружується прес?
10. Бульбашки
Остання вправа – дихальна, аби дитина заспокоїлась і зрозуміла, що гра наближається до кінця. Уявіть, що ви надуваєте бульбашки. Зробіть глибокий вдих та поступово видихайте повітря.

Вправ може бути безліч, головне – фантазувати та вигадувати! Проводьте час з користю. Казкових тренувань!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.