Однак, лише 56% дорослих одягають гірськолижні шоломи. В той час як усі фахівці галузі охорони здоров’я та спорту наголошують на необхідності захисту голови у випадку падіння. То чому ж так багато людей забувають про цей необхідний аксесуар?
Ми склали топ-10 неймовірних причин, чому деякі відмовляються від шоломів. Якщо ти все ще не носиш цей важливий елемент захисту, ми впевнені, ти знайдеш себе в нашомусписку.
Давай все ж таки змінимо звички, тому що шоломи сьогодні розвінчують усі упередження щодо цього важливого аксесуара!

ПРИЧИНА № 1: “Шолом — це не комфортно, мені не сподобається”
Шоломи для катання на лижах та сноуборді виготовлені з ергономічних пінопластів та текстильних виробів, які ідеально пасуватимуть і малечі, і тобі. Легкий, з регулюванням, який підійде абсолютно всім, сучасний гірськолижний шолом є дуже комфортним. Ти просто забудеш, що він у тебе на голові!
ПРИЧИНА № 2: “Шолом не подобається мені візуально, я буду виглядати, як опудало!”
Сьогодні шоломи є невіддільною частиною ідеального спорядження лижника або сноубордиста. Існує широкий вибір кольорів, візерунків і дизайнів, на будь-який смак модниць та модників. Шолом надасть не тільки надійний захист на схилах, а ще й доповнить стиль.
ПРИЧИНА № 3: “У шоломі мені буде спекотно”
Більшість шоломів обладнані вентиляційними системами, регульованими чи ні, для ефективного провітрювання. Все залежить від твого смаку. Забудь про страждання від спеки!
ПРИЧИНА № 4: “Я боюся, що маска травмує мене при падінні”
Навпаки, маска і шолом – це ідеальна пара! Прикріплена до країв шолома, і має достатньо місця для правильної установки, маска допоможе доповнити захист на схилах. Ти ж не хочеш, щоб сонечко тебе засліплювало? Також ми маємо шоломи з інтегрованою оптикою, спробуй!
ПРИЧИНА №5: “Шолом заважкий для моєї голови”
Новітні матеріали, які використовуються для виготовлення шоломів, роблять їх легшим. При цьому вони забезпечують їх жорсткість і надійність. Стандартний шолом важить в середньому 450 г, що насправді не дуже багато. Твоє здоров’я важить набагато більше!

ПРИЧИНА № 6: “Я ніколи не падаю!”
Звичайно, ми не сумніваємося у твоєму професіоналізмі. Але незалежно від рівня практики або досвіду, жорстке падіння або зіткнення може трапитися будь-коли. Покажи приклад своїм дітям, або молодшим братам чи сестрам, одягни шолом!
ПРИЧИНА 7: “Я не знаю окружність своєї голови й розмір шолома”
Наші консультанти з радістю допоможуть підібрати потрібний розмір. Ти також можеш спробувати різні моделі та подивитися, яка саме є найбільш зручною. Врешті решт, обери шолом, який має регульоване колесо, щоб підігнати його під твою голову для оптимального комфорту.
ПРИЧИНА № 8: “Я ніколи не з’їжджаю з трас”
Якщо ти катаєшся тільки на розмічених трасах, це не означає, що немає ризику травмуватися. Кількість людей на схилах для катання є чималою, а отже вірогідність зіткнення з кимось також зростає. Пам’ятай, що ти не можеш передбачити дії інших людей.
ПРИЧИНА № 9: “У шоломі я нічого не чую”
Сучасні гірськолижні шоломи аж ніяк не заважають почути все необхідне. А, може, ти хочеш спускатися схилами й теревенити з другом? Шоломи з вбудованою Bluetooth- гарнітурою стануть цікавим рішенням. Однак, ми все ж таки рекомендуємо не відволікатись під час катання.
ПРИЧИНА № 10: “Шолом потребує спеціального догляду”
Це абсолютна неправда! Якщо шолом має змінні пінні вставки, просто видали їх, та відправ у пральну машину на 30°. Старі моделі ж можна помити звичайною губкою з мильною водою. Нічого складного!

І пам’ятай, що брати шолом напрокат — це погана ідея. Ти не можеш знати, як ним користувалися раніше, можливо, навіть били об каміння.
Шолом втрачає основні захисні функції, якщо хоч один раз стукнувся о тверду поверхню.
Сподіваємося, що ми привели достатньо аргументів. Чекаємо на тебе у Decathlon для підбору твого ідеального шолома!