10 аксесуарів, які потрібно взяти у похід

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 12.6.2020

Довгоочікуваний сезон походів уже розпочався! Однак вечір перед новими пригодами може бути таким бентежним: треба ж нічого не забути. Тоді як намет, спальний мішок, одяг чи рюкзак щонайменше нагадують про себе розмірами, важливі дрібниці дуже просто забути… Щоб тобі не довелось мучитися питанням “А що ще?”, ми підготували топ-10 обов’язкових аксесуарів, про які не можна забувати, коли збираєшся в похід.

1. Аптечка першої допомоги

Коли турист далеко від населених пунктів, для нього аптечка може бути не просто потрібною, а життєво необхідною. Про перелік препаратів треба подумати заздалегідь і подбати з особливою відповідальністю. Слід врахувати проблеми зі здоров’ям усіх учасників походу й за можливості порадитися зі спеціалістом.
2. Ліхтарик

Ліхтарик у поході вкрай важливий! У горах чи у лісі дуже темно, а світла від сонця, зірок або навіть вогню не вистачить. Щоб не забитись або знайти потрібну річ у наметі — використовуй ліхтарик. Телефону надовго не вистачить! Рекомендуємо налобні ліхтарі або ті, які можна повісити у наметі, щоб руки залишалися вільними.

3. Сонцезахисні засоби

Подорожувати під яскравим сонячним промінням може бути вкрай важко. Воно засліплює очі та викликає дискомфорт. Тому обов’язково слід подбати про захист очей і шкіри від нього. Радимо взяти сонцезахисні окуляри з ремінцем, щоб носити їх на шиї, і сонцезахисний крем з високим рівнем захисту від UVA/UVB. Відпочивай безпечно!

4. Килимок для походів

Під час зупинок та стоянок може не вистачати килимка! Він легкий та компактний, а також захищає від холоду та вологи. Попіклуйся про комфорт та своє здоров’я.

5. Засоби гігієни й рушник

Аби нічого не забути, склади заздалегідь список засобів гігієни. Для меншої ваги та зручності транспортування, використовуй маленькі туристичні пляшечки. І не забудь про рушник! Рекомендуємо взяти рушник із мікрофібри, бо він особливо компактний і швидко сохне.
6. Посуд для туризму

Подбай про столове приладдя. Рекомендуємо придбати набір посуду з повною комплектацією, аби з легкістю їсти та готувати на свіжому повітрі. Для тарілок і приборів обирай безпечний пластик для легкості або алюміній – для довговічності.
7. Антимоскітні сітки й репеленти

Комарі та кліщі можуть зіпсувати весь відпочинок, а їхні укуси бути не лише неприємними, а й небезпечними для здоров’я! Не забудь спрей від комах та москітну сітку для намету, аби міцно спати вночі.
8. Головний убір

У похід обов’язково візьми головний убір. Рекомендуємо широкополі туристичні капелюхи-панамки, щоб захистити шию від згорання на сонці. Окрім того, це дозволить уникнути сонячного удару.
9. Портативна сонячна панель

Заряджай пристрої у поході легко та екологічно завдяки портативній сонячній батареї. Рація, навігатор, фотоапарат, трекер і , звичайно , смартфон… Заряджати можна усе, бо панель має USB-порт сумісний з усіма USB-кабелями типу А. Можна не хвилюватися, якщо плануєш тривалу подорож!

10. Пальник і газові балони

Приготувати смачний обід або запашну каву на свіжому повітрі під час під час зупинки допоможе пальник та газовий балончик. Якщо не хочеться залишитись голодним, радимо їх взяти з собою.

Тепер все необхідне у твоєму рюкзаку!
Бажаємо гарного відпочинку!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *