Decathlon починає дарувати товарам Друге життя

Ольга Яроцька Avatar
Ольга Яроцька
Дата публікації: 13.8.2021

Буває так, що покупець знайшов маленький дефект чи просто змінив свою думку. Тоді товар повертається в магазин і стає нікому не потрібним. Ми в Decathlon вважаємо це несправедливим. Бо подряпина, наприклад, – це не зовсім привід не користуватися велосипедом чи трекінговими палицями! Саме тому ми вирішили дарувати таким товарам ДРУГЕ ЖИТТЯ!

Уявіть собі, що існують товари, які зберігають усі свої характеристики, хочуть бути корисними для занять спортом, але засумували та чекають, щоб про них хтось подбав:

  • Рюкзак, що трошки замурзався
  • Светрик, у якому розійшовся шов
  • Тренувальні петлі, які загубили пакування
  • Футболка, яка тепер живе без ярлика
  • Велосипед, що довго сумував у шоурумі.

Вони шукають того, хто їх потребує! І будь-хто можеш дати їм шанс і заощадити завдяки новій ініціативі від Decathlon – ДРУГЕ ЖИТТЯ. 

Товари, що ми продаємо таким чином у хорошому стані і вони готові бути надійними спортивними супутниками. Вони мало відрізняються від нових товарів Decathlon, а тому на них також поширюється гарантія від 2 років та 365 днів на повернення*. 

Важливо: ми також подбали, щоб всі технічні товари (велосипеди, самокати, тренажери) проходили обов’язкову перевірку і за потреби ремонт, перш ніж вони повернуться у продаж.

*для учасників програми лояльності “Мій Декатлон”.

Як знайти?

  • Приходь у наші фізичні магазини.
  • Шукай зелену зону “Друге життя” або спеціальний зелений цінник. Якщо не вдалось, питай в людей у синьому жилеті Decathlon!
  • Купуй зі знижкою та користуйся відповідально!

Чому ми продаємо їх, а не віддаємо на благодійність, спитаєш ти?

Насправді, ми так і робимо! Частину товарів ми регулярно передаємо на благодійність завдяки співпраці з Товариством Червоного Хреста. Частину, яка більше пасує для індивідуального користування і не така затребувана для благодійності, відряджаємо у проєкт “Друге життя”!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.